O firmie

Nasze biuro rachunkowe działa od 01.03.1996 roku.

Moje doświadczenie w księgowości to ponad 42 lata. Właścicielka posiada świadectwo kwafilikacji nr 4979/1997 wydane przez Ministra Finansów RP. Obsługuję zarówno małe firmy, jak i duże z pełną księgowością. Wieloletnie doświadczenie w pracy w branży pozwala na profesjonalną obsługę każdego klienta.

Spośród innych biur rachunkowych wyróżnia nas przede wszystkim kompleksowa obsługa księgowo-podatkowa oraz obsługa kadr o różnym profilu działalności i formie prawnej – od dużych spółek z sektora przemysłowego do firm jednoosobowych usługowych i rolniczych. Prowadzimy także kompleksową obsługę księgową organizacji
non-profit – fundacji i stowarzyszeń.

Satysfakcja klienta jest dla nas priorytetem. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób dopiero zakładających firmę – przeprowadzamy większość formalności związanych z założeniem firmy, jak i do osób, które zamykają działalność. Nasze usługi obejmują także doradztwo i reprezntację firmy przed urzędami.

Oferta naszego biura obejmuje kompleksową obsługę księgową – od prowadzenia ksiąg handlowych, poprzez prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, dokumentacji kadrowo-płacowych, aż po sporządzanie dokumentów dla ZUS i GUS oraz rozliczanie rolników.


Copyright © 2007 Biuro Rachunkowe Teresa Wawrzyniak
Wszelkie prawa zastrzeżone
Biuro Rachunkowe Teresa Wawrzyniak